Rejestracja

Rejestracja na zajęcia jest obowiązkowa.

Przy zapisie na kilka kursów oferujemy atrakcyjne zniżki.
Szczegóły znajdziesz w cenniku.

Rejestracja na nowe kursy wystartuje we wrześniu.
Obserwuj nas na facebooku, żeby być na bieżąco.

W razie pytań pisz do nas na contact@swinging.pl

  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres mejlowy, zostanie wysłane potwierdzenie z instrukcją dotyczącą płatności.
  Jeśli zapisujesz się z kimś w parze (co daje gwarancję dostania się na kurs, ale nie jest wymagane) to podaj jego imię i nazwisko w odpowiednim polu poniżej.
  OBOJE PATRNERZY MUSZĄ WYPEŁNIĆ FORMULARZ

  Email
  Imię
  Nazwisko
  Numer telefonu  Rola (wymagane w przypadku zapisywania się na zajęcia w parach jak lindy hop, blues czy balboa), jeśli zapisujesz się, na wiele kursów naraz, w różnych rolach to wypełnij formularz wielokrotnie


  KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

  🦄 BLUES 15.07 – 05.08, 4 zajęcia, 120 zł 🆕🆕🆕
  Poniedziałki 20:30 – 21:45 – prowadzący: Małgorzata Rojewska-Stręgiel i Wojciech Andryszek
  (więcej)

  Zapraszamy na mini kurs tańca Chicago blues. Podczas zajęć poznacie podstawowe techniki i figury charakterystyczne dla tego stylu. Nauczymy Was, jak interpretować muzykę ciałem, jak pracować z partnerem oraz jak bawić się rytmem. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem, czy już macie doświadczenie – każdy znajdzie coś dla siebie. Dołączcie do nas i poczujcie prawdziwy smak bluesa na parkiecie!

  🦄 BALBOA INTENSIVE 01.08 – 29.08, 300 zł 🆕🆕🆕
  Poniedziałki i czwartki 18:00 – 19:40 – prowadzący: Anna Hasiak i Piotr Zieliński
  (więcej)

  Balboa to styl tańca pochodzący z Południowej Kalifornii. Charakteryzuje się przede wszystkim tańcem w bardzo bliskiej, zamkniętej pozycji, co tworzy subtelne połączenie między partnerami. Kroki balboa zajmują mało miejsca, co czyni ten taniec idealnym wyborem na szybkie utwory i zatłoczone parkiety. Balboa łączy w sobie elegancję i dynamikę, co czyni go ulubieńcem wielu miłośników tańca swingowego.

  🦄 STEP SOLO 01.08 – 29.08, 4 zajęcia, 120 zł 🆕🆕🆕
  Czwartki 20:00 – 21:15 – prowadząca: Joanna Turała – Amorim
  (więcej)

  Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było nauczyć się tańczyć, jak Fred Astaire? A może chcielibyście ruszać się niczym “Faceci w butach”? Zapraszamy na mini kurs stepowania. Przyjdźcie bez zobowiązań, z czystej ciekawości, z lub bez butów z blachami, żeby spróbować czegoś nowego. Będzie ciekawie, a na pewno głośno i wesoło.


  ZAJĘCIA WARSZTATOWE

  🦄 COLLEGIATE SHAG 6-7.07, 100 zł (80 zł za zapis w parze) 🆕🆕🆕
  Sobota i niedziela 11:00 – 13:00 – prowadzący Michalina i Dawid Niedźwiadek
  (więcej)

  Poznaj podstawy Collegiate Shaga – bardzo energicznego, radosnego i przyciągającego uwagę tańca. Jest tańczony w bliskiej i wyprostowanej pozycji. Kroki podstawowe Collegiate Shaga są stosunkowo proste, ale wymagają precyzji i energii, co czyni ten styl idealnym zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych tancerzy. Jest to taniec, który doskonale sprawdza się do szybkiej muzyki swingowej. Warsztaty z Collegiate Shaga to idealna propozycja dla tych, którzy chcą dodać do swojego repertuaru tanecznego więcej energii i radości.

  🦄 TANDEMATORIUM 27.07-28.07, 80 zł 🆕🆕🆕
  Sobota i niedziela 14:00 – 15:30 – prowadzący Oktawia Ogniew i Szymon Świercz
  (więcej)

  Charleston tandem to taka mityczna figura, przy której nie jeden jednorożec poobijał sobie kopytka.
  Na zajęciach zaprezentujemy kilka wariacji na temat tandemu właśnie. Pokażemy jak stawiać kopytka aby uzyskać ten zacny kształt, jak i również go trochę odkształcić bądź się z niego wykopytkowac. Po tych zajęciach, tandem nie będzie już dla Was zagwozdką.
  Wymagania: znajomość kroku podstawowego charlestona

  🦄 FLOW 20.08-21.08, 80 zł 🆕🆕🆕
  Wtorek i środa 19:00 – 20:30 – prowadzący Oktawia Ogniew i Szymon Świercz
  (więcej)

  Często widzicie szalejące na parkiecie jednorożce i zastawiacie jak one te wszystkie figury łącza ze sobą? My też. Dlatego zapraszamy Was do swego rodzaju gry, podczas której razem z Wami wszystkie te tajniki będziemy próbowali odkryć. Będziemy się skupiać na płynności ruchu jak i połączeniu. Połączeniu w parze ale i połączeniu poszczególnych figur że sobą. Po tych zajęciach powinniście być jak jednorozce skaczące z chmurki na chmurkę robiące salta pomiędzy (to taka przenośnia, salt nie będziemy ROBIĆ… a może?).
  Wymagania: ukończony kurs na poziomie min. LH0


  ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE OPEN

  🦄 STRETCHING START 09.07, 30 zł za pojedyncze wejście lub 100 zł za 4 wejścia (ważny 30 dni) 🆕🆕🆕
  Wtorki 20:00 – 21:15 – prowadząca Maria Pabin
  (więcej)

  Zapraszamy na stretching przez całe lato!
  Na tych zajęciach skupiamy się na rozciągnięciu, wzmocnieniu i zrelaksowaniu mięśni. Trening idealny dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Maria zadba o wasz kręgosłup, pokaże ćwiczenia, które pogłębią zakresy ciała oraz jego mobilność. Ten kompleksowy trening łączy wiele form rozciągania, takich jak stretching dynamiczny, statyczny, izometryczny, elementy Yogi i relaksacji.

  Wybór kursów


  Jeśli zapisujesz się z kimś w parze (co daje gwarancję dostania się na kurs, ale nie jest wymagane) to podaj jego imię i nazwisko.
  Jeśli chcesz zapisać się z kilkoma partnerami na różne kursy, to wypełnij formularz wielokrotnie.

  Imię i nazwisko partnera


  Masz uwagi lub pytania, lub ktoś polecił Ci naszą szkołę i chcesz zgarnąć zniżkę? Tu jest na to miejsce!  Interesują cię zajęcia indywidualne?

  Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

  Aktualny rozkład jazdy.

  Zobacz jakie zajęcia odbywają się w tym semestrze.

  Dowiedz się więcej

  o uczonych przez nas stylach tańca.

  Scroll to Top