Beginner’s Weekend – warsztaty taneczne dla początkujących

💖💖💖 ZAPISY: https://bit.ly/3PGw0qT 💖💖💖

Zainteresowanych przemianą życia w musical zapraszamy na intensywny weekend warsztatów z lindy hopa, chicago bluesa. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tymi najpopularniejszymi tańcami swingowymi. Celem zajęć jest wprowadzenie w magiczny świat swinga i wyposażenie w umiejętności, które faktycznie przygotują Was do spróbowania sił na roztańczonym parkiecie podczas regularnych potańcówek.
Podczas weekendu proponujemy Wam zajęcia, z następujących stylów:

🦄 Chicago blues (sobota 11:30 – 13:30) – blues to nie tylko ponad 100 lat historii muzyki, to także 100 lat ewolucji tańca, który był związany z kulturą Afroamerykańską. Taniec bluesowy to przedłużone, powolne ruchy, to nagłe zwroty akcji i wspaniała muzyka, która będzie nam towarzyszyć.

Dzięki tym zajęciom poznasz podstawowe ruchy, które pozwolą Ci rozkoszować się wolniejszym tempem muzyki.

🦄 Lindy hop (sobota 13:45 – 15:45) – to radosny taniec, który narodził się w latach 30-tych w Harlemie w Nowym Jorku. Jego cechy charakterystyczne to: duża dawka improwizacji, zabawy i śmiechu.

Dzięki tym zajęciom poznasz podstawy najpopularniejszego tańca swingowego w stylu retro, dzięki którym swobodnie odnajdziesz się na parkiecie, kiedy z głośników zabrzmią hity złotej ery jazzu.

🌟🌟🌟CENY🌟🌟🌟

30 zł za jeden blok zajęciowy (2h) za osobę

🏠 Zajęcia będą się odbywać w naszym studio na Tuwima 34

Data

2828/majmaj/20222022
Expired!

Czas

11:30 - 16:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

ulica Juliana Tuwima 34, 90-002 Łódź, Polska
ulica Juliana Tuwima 34, 90-002 Łódź, Polska
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top